Jesteśmy Deweloperem z całkowicie polskim kapitałem. Planujemy wybudować na terenie Nowego Dworu Gdańskiego 9, 4 kondygnacyjnych budynków. Co daje łącznie 288 mieszkań. 

Mieszkania są budowane na gruntach zakupionych przez dewelopera bez udziału hipoteki. 

Dzięki współpracy z wysokiej klasy specjalistami dostarczymy naszym klientom nieruchomości mieszkaniowe o najwyższej jakości.

Chcemy stworzyć wygodnych miejsce do życia. Kameralne i przyjazne. Dla Ciebie i Twojej rodziny. Budujemy funkcjonalne mieszkania na nowoczesnym osiedlu. Każde z mieszkań posiada własną komórkę lokatorską zlokalizowaną na tej samej kondygnacji co mieszkanie, oraz indywidualne miejsce postojowe. Osiedle zlokalizowano blisko terenów zielonych. 

Wygoda i prywatność

Dbamy o to by nasi klienci byli spokojni o zainwestowane pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje wyróżniały się na tle konkurencji. Zaprojektowaliśmy wygodne i przestrzenne osiedle z dużymi odległościami między budynkami, aby dbać o prywatność mieszkańców. Usytuowanie budynków względem stron świata pozwala na świetne nasłonecznienie każdego mieszkania.

Wszystkie mieszkania posiadają duży balkon z przeszkloną balustradą, a tzw. wysoki parter wyniesiony znacząco ponad poziom wzroku przechodniów, zaopatrzony został w eleganckie schody dające dostęp do prywatnych ogródków. Zadbaliśmy o to, żeby nadać mieszkaniom funkcjonalny układ, a budynkom nadmorski, miły dla oka charakter.  

Blisko morza

18 km do linii brzegowej oraz 40 km do aglomeracji Trójmiejskiej. Sprawny dojazd drogą S7.

Centrum handlowe

W sąsiedztwie osiedla powstaje park handlowy ze sklepami znanych marek wraz z sieciowym marketem spożywczym.

0
Mieszkań
0
Budynków
200
metrów do centrum miasta
2000
Odbiór inwestycji
Pliki do pobrania

PDF, 1.67 MB

PDF, 760 KB